O nás

KD title 3

Jsme nově začínající společnost založená na dlouholetých zkušenostech jednotlivých členů našeho týmu, kdy se každý specializoval na konkrétní činnost. Tímto spojením jsme schopni Vám nabídnout komplexní služby v oblasti elektro a datových instalací se spoustou doplňkových služeb a sortimentu s tou nejvyšší kvalitou.

Nabídneme Vám vždy moderní a inteligentní řešení s něčím navíc a přesvědčíme Vás, že rozvody a data nejsou pouze dráty ve zdi. Se širokým zázemím jsme schopni uspokojit jak majitele rodinných domů, správce bytových domů, kanceláří, výrobních hal a továren i s dodávkou různých technologií.

Nemusíte se bát, že s námi si pouze rosvítíte, připojíte na internet, kouknete na televizi či zjistíte kdo k Vám právě přichází, ale můžete si i zatopit či si uvařit a umít se. Umíme totiž i vodu, plyn a topení a to vše zabalit do balíčku s názvem Inteligentní dům. Kdy budete ovládat vše z jednoho místa či mobilního zařízení.

V rámci dodávek dále nabízíme i doplňkové služby jako jsou drobné zednické práce, návrh designu interiérů i s realizací truhlářských prací, 3D vizualizace, vnitřní i venkovní LED osvětlení. Pro firmy pak návrhy osvětlení firemních log a poutačů i s výrobou.

K datovým službám, můžete využít dodávky serverů na míru, hostingových služeb či tvorba internetových stránek atd.